Advantages Of Membership
DnyGift'e üye olan kişi ve firmaların en büyük avantajı kolay ürün seçimi şansını yakalamasıdır. Evinizin rahatlığında kahve içerken ürünleri seçebilirsiniz. Toptan satış yapan firmaların sıcak satış ile ne zor şartlarda satış yaptığını iyi bilmekteyiz. Sıcakta aracın içinden mal bakmayı ne pazarlamacı ne de satıcı istiyor. Ama mecburen yapmak durumunda kalıyor firmalar.

İşte sitemize üye olan müşterilerimiz direk ürün fotoğraflarını, ürün videolarını, ürün özelliklerini, ürün fiyatını hatta depomuzda o maldan kaç adet olduğunu bile görebilmektedir. DnyGift Muhasebe Entegrasyonu ile size bu fırsatı vermektedir.

Üyelik avantajlarımızdan biri de Stok Korumasıdır. Stoklarınızda bulunan satmayan malların bozulmadığı sürece iadesini alıp satan mallarımız ile değişim yapmaktayız. Böylelikle müşterilerimiz ya satamazsam korkusu yaşamayacaklardır.

İnternet aracılığı ile satıştan dolayı azalan masrafları sizlere fırsat olarak da sunuyoruz. İnternet aracılığı ile satılan ürünlerimiz masraflarımızı azalttığından dolayı sizlere ödeme kolaylıkları sunmaktayız. Peşin fiyatına taksitli alışverişler DnyGift'de...

DnyGift'in sayamadığımız bir çok avantajını da çalışmaya başlayınca göreceksiniz...
Developer: CK