Payment Terms
Kapıda Ödeme

DnyGift ile yapılan alışverişlerde en sık kullanılan ödeme tipi kapıda ödemedir. Kapıda Ödeme Seçeneği firmamız ile yeni alışveriş yapan firmalar veya havale ile ödemeyle uğraşmak istemeyenlerin tercihidir.

Seçmiş olduğunuz ürünler ayağınıza kadar geldikten sonra kargo görevlisine ödeme yaparak ürünleri teslim alırsınız. Bu ödeme tipine kapıda ödeme diyoruz.

Havale ile Ödeme

Siparişinizi verdikten sonra Banka Hesaplarımıza ödeme yaptıktan hemen sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Havale ile ödeme yapıyorsanız güncel havale ile ödeme kampanyalarını takip edin. Toplu alımlarda özel iskontolar uygulanmaktadır. (5.000 TL ve üzeri)

Kredi Kartı ile Ödeme

DnyGift olarak müşterilerimize sunduğumuz en iyi ödeme tiplerinden birisidir. Hediyelik Eşya ürünlerini peşin fiyatına 9 taksitle almak istemez miydiniz ? Bugün hangi Hediyelik Eşya toptancısına giderseniz gidin. Size 3-4 aydan daha fazla vade sunmayacaktır. Biz siparişinizi kredi kartınıza 9 ay vadeye bölerek ödeme imkanı sunuyoruz.

Özel Ödeme Koşulları
Bu opsiyon 10.000 TL ve üzeri ödemeler için geçerlidir.
Özel ödeme koşulları toplu alımlar için geçerlidir. Çek ile Ödeme ve Banka Teminatı göstererek açık hesap çalışma gibi özel ödeme koşullarımız vardır.

Bu ödeme koşulları için bir ön görüşme yapılması gerekmektedir.
Developer: CK